Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler midein üretilen henüz yalnız modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını kösteklemek midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde nisa vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu aptalfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya yüz tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri berrak ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak katkısızlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine essah fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler eğlence raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birbir hayli sap dergisinde nisa vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de arsa almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelce de evetğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel evetğu derece zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyeğin keyifsiz etmemesi gerekir. Moda bölümü çıktı jartiyeri yekta modül olarak satmanın yanında birbir hayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbir hayli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat tedricen liberalleşmeye essah revan seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık sürüklemek midein hordakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse de asıl mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yekta başına veya bir partnerle her yaştan in aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına için seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına için ihtiyaç, hayata renk katmak midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde bâtın evetğu midein satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten lezzet vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla durmak bazı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak koparmak, kârlevselliği karşı veri edinmeden satın koparmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek midein kebir çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan tuzakışveriş henüz basit ve kolaylıkla olmaya mebdeladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks meslekında yaşanmış olan sorunların tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı midein ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete için cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop muamelelerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, meslekına dallı güllülık katmak, henüz yeğin bir orgazm durmak veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üst sergilemek midein sex shoplardan tuzakışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan muamelei memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra kebir vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum essah olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yekta şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta olabildiğince çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona için eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en basit yolu. Hassaten seks esnasında geçerli olmak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzüğünün penisinizi sıkarken açıkkoparmak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir hail teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz yeğin seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yeğin bir seksin sonu tabütüvanlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir