MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden müntesip taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yapan kılgı muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek makam benizünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla mimarilarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde dar dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli yakıcı evetğu bilinmiş olduğu sinein kılgı ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya eğlenmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren kılgı cidden görülmeye kıymet. İnternet sitesi baştan aşağı hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi temelli geliştirilmekte ve kullanıma henüz iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayır şekilde söz gelişi edilmeye çkızılışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayır şekilde faydalanmaktadır. Esasen kılgı marketlerden baktığınız bugün uygulamanın puanının ve indirilme orantıının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında cidden doğru bir iş çıavratp insanlara en hayır şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir