pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde nokta almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) entrika içre alışbilgiş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışbilgiş muktedir olmak ciğerin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışbilgiş muktedir olmak o derece kolayca bileğildir. Çünkü bu meselelemler dolar kuru üzerinden işlem mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda daha aşkın tabanca gücü kadar hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini çekmece ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha iyi oynamanızı sağlamlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere nokta verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile nokta verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içerisinde nokta meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temsil içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmeseletirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde nokta meydan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nispet gören ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında entrika mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu tertibat hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin kesiksiz yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her dem bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında nokta meydan duvarların arkasını rüyet özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda nokta meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şaibe yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi güçlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot birlik sözcük kadar görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh gidermek veya bir nesneyi nişan gidermek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir meselein otomatik olarak mimarilması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir