ucbasaktarim.com: Ot Toplama Tırmığı

Üçsaksıak Ekincilik, tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine münasip olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Orantılı aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma vasatını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım yapmaya saksıladı ancak günümüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve tarım dalünün derece derece çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Teknoloji ile beraberinde vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri üzere ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece tarım dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçsaksıak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile canlı ve müşküllü ölümlü kaynağına iye olan Üçsaksıak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış haysiyet sağlayıcı Üçsaksıak Ekincilik; koyu Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Baki inkişaf ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçsaksıak Ekincilik ürünlerinin hem el süresince hem de el dışında güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçsaksıak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin münasip ve tartılı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha sağlamlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir araba sonuç ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha randımanlı bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yetişkin ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha randımanlı skorlar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ekincilik olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da kategorik bir trap hafriyatsına tevdi etmek için yaygın olarak kullanılır. Ense yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Ense yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden çekmek için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı üzere alanlara tevdi etmek için tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir ilgilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmeseletirilebilir ve birhayli ataşmanla da yaygınletilebilir. Temel üstelikşenler çoğu kez hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara göre oranla düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler için tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem de kalite olarak avantaj sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama meselelemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması meselelemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsaksıak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği hin hayvanın sütü ve etinden verim aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün besinleri yegâne seferde alabilir ve daha düzgün beslenebilir. Olta karmanın konstrüksiyonlması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek daha düzgün beslenmesine böylece daha bir araba verim almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Olta Karma Makinaları da Üçsaksıak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ekincilik olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu üzere en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı zengin ve randımanlı bir zirai üretim için yetişkin avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı için önemli bir köprü meselelevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha düzgün durumlara gelmesi için zirai ihracat noktasında Üçsaksıak Ekincilik olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın yardımsıyla beraberinde
Üçsaksıak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir