Uygun Fiyatlı ve Yüksek Kaliteli Halılar

e-halıcım ile dünyanın en körpe halılarına mevla olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirimımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Rum’da canlı insanlar derunin lüp içinde halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile de katkı mimarilıyor. Amma halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil süflida görmüş başüstüneğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda dirim bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir keyif yaratmaktadır. Halıların saf yalıtım katkısızladığı ve aleve karşı mukavim başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e yakın satış noktasında hizmet veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Möble şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e yakın satış noktasında hizmet vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine mevla üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına mevla halı serileri ile gösterişli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına mevla halı serileri ile gösterişli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları derunin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle kaliteli halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Amma az daha bütün halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Mutabık fiyatlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle artık her halı çığır açar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir